Спецпроєкти

Netflix тестує ідею перенесення ігрового сервісу на телевізори


Стримінговий сервіс Netflix працює над тим, щоб сервіс відеоігор був доступний для телевізорів, окрім смартфонів і планшетів, повідомляє Bloomberg.

Подробиці 

У 2021 році Netflix розпочав свою ігрову діяльність на iPhone, iPad та пристроях Android, випустивши ігри Into the Dead 2: Unleashed, Stranger Things 3: The Game і Card Blast. 

Наразі у коді, прихованому у додатку Netflix, міститься посилання на ігри, які можна грати на телевізорах. Це свідчить, що такий план у процесі реалізації, зазначають у виданні. 

На пристроях Apple ігри випускаються окремо через App Store,  щоб відповідати вимогам цієї компанії, але вони можуть бути запущені через додаток Netflix і потребують підписки на стримінговий сервіс.

«Ідея полягає в тому, щоб доповнити серіали та фільми Netflix і допомогти утримати клієнтів, оскільки компанія підвищує ціни на підписку. Раніше Netflix вже заявляв, що хоче перенести ігри на додаткові пристрої і працює над створенням більш масштабного хмарного ігрового сервісу, але не називав конкретних термінів», – пише видання.

План Netflix з часом запустити хмарний ігровий сервіс дозволить користувачам транслювати ігри онлайн без їх завантаження. Це дозволило розширити асортимент ігор і перетворити Netflix на конкурента таких компаній, як Microsoft  і Apple Arcade.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що Netflix виділяє стипендії та гранти для українських митців у кіно та телебачення, аби допомогти українським креативникам у кіно та телеіндустрії в умовах війни.

Раніше ми повідомляли, що з 29 березня український серіал «Спіймати Кайдаша» з’явиться на Netflix. Крім цього, на стрімінговому сервісі вийшли ще сім українських фільмів: «Мої думки тихі», «Захар Беркут», «Зірки за обміном», «Віддана», «Фокстер і Макс»,  «Сторожова застава», «Поводир». 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь