Спецпроєкти

Прокуратура зняла звинувачення в домашньому насильстві проти співавтора «Ріка і Морті» Джастіна Ройланда


Прокуратура в Каліфорнії зняла звинувачення у домашньому насильстві проти Джастіна Ройланда, співавтора та колишньої зірки «Ріка і Морті». Причина – брак доказів, щоб підтвердити правдивість звинувачень в суді, повідомила прокуратура округу Орандж.

Подробиці

У 2020 році Ройланда звинуватили в побутовому насильстві і незаконному позбавленні волі жінки, з якою він мав стосунки. Звинувачення у злочині не були оприлюднені до січня, доки про них не повідомили в NBC News.

Пізніше того ж місяця Adult Swim, нічний програмний блок для дорослих для Cartoon Network, який розповсюджує «Ріка і Морті», оголосив , що «припинив співпрацю» з актором, який озвучував обох головних героїв — божевільного вченого Ріка Санчеса та його онука Морті Сміт — понад шість сезонів.

Прес-секретар офісу окружного прокурора Кімберлі Еддс повідомила в середу, що прокурори прийняли рішення закрити справу після того, як «з’явилася додаткова інформація», яку вона відмовилася уточнити. Пан Ройланд не визнав себе винним у висунутих звинуваченнях, і раніше було призначено судове слухання на наступний місяць.

У заяві, опублікованій у Twitter у середу, пан Ройланд сказав, що він вдячний за звільнення, але «глибоко вражений жахливою брехнею, яку повідомили про мене під час цього процесу».

«Більш за все я розчарований тим, що стільки людей так поспішно винесли суд, не знаючи фактів, ґрунтуючись виключно на словах озлобленої колишньої, яка намагалася обійти належний судовий процес і домогтися, щоб мене “скасували”», — сказав Ройланд.

За його словами, він «сповнений рішучості рухатися вперед і зосередитися як на своїх творчих проєктах, так і на відновленні свого доброго імені».

Раніше ми повідомляли, що Бенксі опублікував нову роботу, присвячену проблемі домашнього насильства.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь