Спецпроєкти

Takflix презентував добірку жіночої анімації – 10% з квитка передадуть «Повернись живим»


До Дня боротьби за права жінок онлайн-кінотеатр Takflix випустив анімаційну добірку «Секрети дівчат». Добірка доступна для перегляду в усьому світі з англійськими субтитрами.

Подробиці

Стрічки піднімають проблеми розладів харчової поведінки, ментального здоров’я, прийняття себе та осмислюють урбаністичні зміни.

Добірка складається з п’яти фільмів українських аніматорок:

  • «Виходь, Masha» – урбаністична анімація від Юлії Шалімової про Машу, якій онлайн-світ здається більш привабливішим, аніж реальний. Чи зможе вона вийти та відчути себе живою?
  • «Глибока вода» – казкова анімація Анни Дудко про приховану жіночу сексуальність. Самотня русалка закохується в чоловіка і розуміє, що вже не може жити без нього та заявляється до нього в квартиру.
  • «петрівка_реквієм» – київська анімація Катерини Возниці про декомунізацію столиці. Фільм демонструє момент топографічної розгубленості на фоні змін.
  • «Я та моя кремезна дупа» – іронічна анімація Єлизавети Письмак, де піднімається тема розладів харчової поведінки. Це історія про жінку, яка сідає на жорстку дієту та починає бачити марення. 
  • «Тигр блукає поруч» – стилізована під японську анімацію режисерки Анастасії Фалілеєвої. Серце Кацумі переповнене сумом і тривогою. Дівчина вирішує покінчити з цим раз і назавжди, аж тут на допомогу приходить Тигр.

Добірка «Секрети дівчат» має на меті збільшити видимість та визнання українських аніматорок. 10% з кожного квитка Takflix передає «Повернись живим», 50% – творцям кіно.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що на Takflix вийшов фільм-балет «Водуруду», де герої відроджують національну культуру через сучасні танці.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь