Спецпроєкти

Українці презентували найкращі мобільні застосунки на MWC Barcelona 2023 – подробиці


З 27 лютого до 2 березня українська делегація вперше представила вісім стартапів у рамках MWC Barcelona 2023 – найбільшого  у світі конгресу з мобільних технологій, що підтримується національними урядами.

Подробиці 

У рамках Mobile World Congress пройшла виставка останніх досягнень галузі, а також відбулися анонси та прем’єри технологічних новинок. Українські стартапи були представлені в рамках 4YFN Barcelona.

Які застосунки представила Україна

  • Numo ADHD – програма для підтримки та підвищення продуктивності для людей із синдромом порушення активності та уваги;
  • Zeely – мобільний вебмагазин і розробник реклами на основі штучного інтелекту;
  • XSight – ігрова AR-платформа з елементами соціальної мережі;
  • Finmap – інструмент управління грошовими потоками для малого та середнього бізнесу;
  • SUITSME – фешн-гра, яка пропонує спробувати себе в ролі стиліста;
  • DeHealth – децентралізований застосунок на основі ШІ та медичних даних, що увійшов до п’ятірки найкращих в премії від European Connected Health Alliance Group глобальної структури в сфері цифрового здоров’я;
  • Vanongo – платформа, що діджиталізує процеси роздрібної доставки;
  • Saldo Apps – фінтех-платформа для самозайнятих осіб і мікробізнесу.

Український стартап BEHOLDER увійшов у ТОР 50 4YFN Awards. Стартап допомагає  проводити дистанційне сканування складу земної поверхні з супутників, за допомогою технологій AI.

«Україна – країна стартапів. Це не далеке майбутнє – це наше сьогодення. Наша країна має надзвичайно потужний технологічний потенціал і сьогодні українська стартап-екосистема – яскравий цьому доказ. Попри війну вона продовжує розвиватись, народжуються та масштабуються нові інноваційні проєкти», – зазначив Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації.

На стенді української технологічної екосистеми відвідувачі за допомогою VR-окулярів змогли побачити в яких реаліях працюють українські стартапи. На відео показано зруйновані будинки Бородянки, Гостомеля, Києва, Харкова, Миколаєва, Дніпра, Запоріжжя, Ізюму, Катюжанки, Чернігова, Вінниці, Співаківки.

Українська делегація отримала зацікавленість інвесторів конгресу у подальшій співпраці.

Раніше ми розповідали, що українська делегація була вперше представлена на конференції TechCrunch Disrupt сокремим павільйоном з 10 стартапів. TechCrunch Disrupt проходила у Сан-Франциско 18-20 жовтня 2022-року. Щорічно захід відвідують до 10 000 учасників із 125 країн.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь