Спецпроєкти

Фінансове обслуговування і професійна експертиза: як працює програма підтримки українських підприємиць в UKRSIBBANK

З початку 2023 року кожен другий ФОП в Україні відкривають жінки. І хоча повномасштабна війна дещо скоротила цей показник (з 51% до 48%), та підприємниці все одно залишаються активними – часто не завдяки, а всупереч.

95% опитаних жінок, які мають власну справу, відчувають вплив повномасштабної війни на підприємницьку діяльність. Серед викликів, з якими стикнулися підприємиці за останній рік – релокації, реорганізація роботи або навіть повна зупинка діяльності. Крім цього, жінкам частіше доводиться поєднувати безліч справ, і це також може впливати на розвиток бізнесу.

Зараз в умовах повномасштабної війни частина респонденток вбачає горизонти розширення на іноземних ринках. Є і оптимістичні прогнози: 9 з 10 жінок стверджують, що бачать можливості для розвитку підприємництва в Україні.

Для подолання кризи підприємиці переформатовують бізнес, переходять на e-commerce та продажі онлайн, також релокують підприємства  та намагаються оптимізувати витрати. Серед ключових цілей (крім збереження бізнесу) – масштабування, нарощування клієнтської бази та збільшення прибутковості.

Щоб допомогти підприємицям зберегти бізнес, робочі місця і надати їм можливість брати активну участь в економічному розвитку країни, потрібно більше спеціальних програм підтримки. Саме таку запустив UKRSIBBANK BNP Paribas Group – bit.ua розповідає про можливості, які дає акція.

Про «Smart Lady» від UKRSIBBANK

«Наш проєкт «Smart Lady» – це насамперед якісне фінансове обслуговування та експертиза, а також можливість до року користуватися цими перевагами безкоштовно, натомість розвивати власну справу, підтримувати економіку України», – пояснює Андрій Кашперук, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Хто може долучитися до акції: нові та існуючі клієнтки банку – фізичні особи-підприємиці, які до 31 травня 2023 року вперше відкривають рахунок за тарифним планом «Підприємець v.1».

Що отримують: якісне фінансове обслуговування, зокрема всі можливості сучасного інтернет-банкінгу; експертизу персонального менеджера і вигідну пропозицію відповідно до обслуговування тарифу «Підприємець v.1»:

  • 6 місяців безкоштовного розрахунково-касового обслуговування;
  • 6 місяців безкоштовного розрахунково-касового обслуговування у тарифному пакеті «All Inclusive De Luxe» – для власних потреб
  • 12 місяців безкоштовного розрахунково-касового обслуговування першої корпоративної картки MC Corporate Contactless.

Про UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Як частина міжнародної фінансової Групи BNP Paribas UKRSIBBANK є активним промоутером сталого розвитку, у тому числі ідеї гендерної рівності. З 2019 року UKRSIBBANK активно розвиває програму підтримки жіночого підприємництва «Women in Business», зосередившись на трьох ключових напрямках: інформаційна та консультаційна підтримка — серія навчальних та практичних семінарів та відео-консультації, психологічна підтримка жінок — заохочення та мотивація розвитку, а також допомога у розвитку бізнесу і фінансуванні. Також банк підтримує різні головні заходи щодо сприяння жіночому підприємництву. Цього року UKRSIBBANK вчетверте став генеральним партнером щорічного конкурсу для жінок у бізнесі «Створено жінками», організованого Франко-українською торгово-промисловою палатою. Мета цьогорічного конкурсу – підтримати жінок-підприємниць, які продовжують вести бізнес під час дії воєнного стану.

Банківська ліцензія НБУ №75 від 05.10.2011р.
Внесено до Державного реєстру банків 28.10.1991р. за №57.
АТ “УКРСИББАНК” входить у БНП Паріба Груп

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь