Спецпроєкти

Підроблені парфуми Dior та туші від Maybelline: TikTok заробляє на продажах неоригінальної та небезпечної косметики для шкіри


TikTok отримує прибуток від продажу незаконних і небезпечних косметичних товарів, зокрема підробленої косметики та кремів для шкіри, що відпускаються лише за рецептом, повідомляє The Guardian. 

Подробиці

Минулого тижня у соцмережі рекламувались лосьйони для відбілювання шкіри, що містять заборонені інгредієнти, і креми від акне, що мають відпускатися виключно за рецептом. 

Раніше у стрічці можна було побачити рекламу підроблені версій парфумів Dior, вазелінових бальзамів для губ і туш для вій від бренду Maybelline.

Водночас TikTok заявляє, що має суворі правила щодо торгівлі, зокрема:

  • заборону «реклами і продажів» всіх підроблених товарів; 
  • продажів ліків, які відпускаються лише за рецептом, як-от крем від прищів;
  • кремів для відбілювання шкіри, які містять заборонені компоненти. 

Товари продаються через TikTok Shop – функцію покупок у додатку, де соцмережа стягує 5% комісії з продажів. У вкладці «магазин» користувачі можуть переглядати товари – від косметики та одягу до туалетних рушників і спортивних напоїв.

З моменту запуску в 2021 році ця функція перетворила TikTok на місце для онлайн-торгівлі: нещодавнє опитування показало, що британські респонденти віком до 26 років використовували соцмережу для 19 покупок на рік – більше, ніж через Instagram або Facebook

У TikTok заявили, що серйозно ставляться до порушення прав інтелектуальної власності та незаконного продажу медичних препаратів. Компанія зазначила, що заблокувала та видалила сотні продуктів і продавців з TikTok Shop цього року.

Раніше ми повідомляли, що Австралія заборонила TikTok на всіх пристроях, які належать федеральному уряду, з міркувань безпеки.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь