Спецпроєкти

Фонд «Культура дії» та книгарня «Книжковий Лев» збирають книги для ВПО у Києві


Благодійний фонд «Культура дії» спільно з книгарнею на Подолі «Книжковий Лев» запускають ініціативу для ВПО – «Книжкова корзинка».  

Подробиці

Гості книгарні «Книжковий Лев» можуть придбати будь-яку книгу й залишити її в корзинці, а фонд «Культура дії» передасть зібрані книги внутрішнім переселенцям.

Щотижня книгарня буде передавати зібрані книги до фонду, а переселенці зможуть обрати для себе книгу щоп’ятниці на «Точці видачі» у The Naked Room. 

«У Києві, мало хто з вимушених переселенців може дозволити собі нові книжки. Саме тому в нас виникла ідея створення ініціативи, яка дозволить киянам поділитись книжками, що принесли їм задоволення та емоції, й одночасно зробити добру справу», — розповідає співзасновниця фонду Олена Білоус.  

Також фонд планує проводити у книгарні благодійні культурні й читацькі заходи, за допомогою яких гості книгарні зможуть підтримати внутрішніх переселенців.  

Адреса книгарні: вул. Межигірська 13/34 

Раніше ми повідомляли, що МКІП разом із ГО «Культурний десант» та мережами книгарень презентували проєкт «Книги на фронт».

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь