Спецпроєкти

Google презентував мовну модель штучного інтелекту PaLM 2 – як вона вплине на чат-бот Bard


У компанії заявили, що модель запроваджена у всьому програмному забезпеченні та використовується в експериментальному чат-боті Bard, повідомляє The Verge.

Подробиці 

PaLM 2 – це новітня та найсучасніша мовна модель штучного інтелекту.

«Моделі PaLM 2 сильніші в логіці та міркуваннях, навчаються працювати з багатомовним текстом на різних мовах. Вони також тренуються на багатомовних текстах, що охоплюють понад 100 мов», – сказав генеральний директор Google Сундар Пічаї.

PaLM 2 набагато краще справляється з міркуваннями, кодуванням та перекладом. Наприклад, модель здатна розуміти ідіоми різними мовами.

Найлегша версія PaLM 2 – Gecko – досить мала, щоб працювати на мобільних телефонах, обробляючи 20 токенів за секунду, заявляють у компанії. 

Google сподівається скоротити за допомогою PaLM 2  «розрив у сфері ШІ» між компанією та Microsoft, яка активно впроваджує мовні інструменти ШІ.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що Google змінює традиційний формат пошуку та  додає у результати чат зі ШІ, короткі відео та пости з соцмереж.

Раніше ми повідомляли, що Google відкриває доступ до свого чат-бота Bard жителям США та Великої Британії, а з часом він «розшириться до більшої кількості країн і мов»‎.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь