Спецпроєкти

Мережа спортивних хабів ЕБШ запускає курс фізичної підготовки для військових і цивільних


У мережі спортивних хабів ЕБШ розробили спеціальний курс фізичної підготовки Combat Fitness by ЕБШ. Його мета – створення сильного, функціонального та витривалого тіла, а також прокачування сили волі для успішного подолання будь-яких викликів, зокрема участі в бойових діях.

Інтенсивна тренувальна програма розроблена на основі досвіду в тренуванні цивільних, професійних спортсменів і воєнного досвіду військових, що проходили функціональну підготовку в спортхабах ЕБШ, а також нормативів морських піхотинців США. 

Програма включає вправи з важкої атлетики, бігові блоки, робота з гирею і штангою, кардіотренажерами та вагою власного тіла.

Тривалість курсу становить 1 місяць, а його формат повністю онлайн, що дає можливість тренуватися повноцінно в будь-якому залі та будь-якому куточку світу.

Кожен учасник курсу отримує програму тренування, інформацію про правильну техніку виконання вправ. Крім цього, тренери ЕБШ будуть особисто консультувати учасників та підтримувати в чаті 24/7.

Запис на курс фізичної підготовки Combat Fitness by ЕБШ вже розпочато. Деталі та реєстрація – за лінком.

Раніше ми повідомляли, що Мінцифра запускає «Дія.Освіта», завдяки чому можна опанувати нову професію безкоштовно та онлайн.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь