Спецпроєкти

Microsoft інтегрує нові функції штучного інтелекту у Bing


Оновлений Bing з функцією Chat доступний без списку очікування. Його можна випробувати, увійшовши до системи з обліковим записом Microsoft, повідомляє видання TechCrunch.

Подробиці

У компанії Microsoft заявили, що з моменту запуску свого ШІ-чатбота відвідувачі взяли участь у більш ніж пів мільярді чатів і створили понад 200 млн зображень. Кількість активних користувачів Bing перевищила 100 млн на день.

«Я думаю, можна з упевненістю сказати, що ми перебуваємо на етапі трансформації пошуку. Ми вважаємо, що сьогоднішній день стане початком наступного покоління цієї “пошукової місії”», зазначив віцепрезидент Юсуф Мехді.

Тепер Bing стане більш персоналізованим, з можливостями, які дозволять користувачам експортувати свої історії чату Bing та використовувати контент зі сторонніх плагінів. 

Незабаром Bing Image Creator – інструмент Microsoft, який може створювати зображення з текстових підказок,  розпізнаваючи більше мов. Ще Bing Chat отримує можливість розуміти зображення так само, як текст. 

Користувачі зможуть завантажувати зображення та шукати в інтернеті відповідний контент, наприклад, копіюючи посилання та ставлячи у чаті Bing питання, щоб отримати покрокові інструкції.

Користувачі також зможуть ставити запитання у чаті Bing, повʼязані з мобільною сторінкою, яку вони переглядають.

У майбутньому Bing Chat буде зберігати історії чатів, дозволяючи користувачам продовжити з місця, де вони зупинилися, і повернутися до попередніх чатів.

Ранішеі ми розповідали, що «хрещений батько штучного інтелекту» Джеффрі Хінтон звільнився з Google і застерігає щодо небезпеки ШІ.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь