Спецпроєкти

«Нам тут жити»: оголосили збір для розмінування країни – як долучитись


Київстар разом із фондом «Повернись живим» ініціюють збір у межах кампанії «Нам тут жити». Кошти з нього підуть на придбання транспорту та необхідного обладнання для інженерно-саперних груп у складі підрозділів ЗСУ. 

Подробиці 

Мета – зібрати 175 000 000 гривень на забезпечення транспортом і необхідним для розмінування обладнанням 146 інженерно-саперних груп.

«Близько третини нашої території й усі прибережні води потребують розмінування. З подібними задачами у світі справляються десятиліттями. Тому важливо діяти якнайшвидше», – зазначив директор фонду «Повернись живим» Тарас Чмут. 

«Упродовж зміни сапер знешкоджує десятки вибухонебезпечних предметів. Звісно, за такого навантаження нам потрібне обладнання для швидкого та якісного розмінування», – каже саперка ЗСУ Юлія «Ромашка». 

Кампанія «Нам тут жити» стартувала 24 травня й триватиме до досягнення повної суми збору.

Як долучитись

Можна оформити підписку на щомісячний донат або зробити індивідуальний внесок на сайті ініціативи.  

У попередньому матеріалі ми розповідали, що ETNODIM та UNITED24 створили вишиванки для амбасадорів платформи. Другий екземпляр розігрують серед донорів по всьому світу. 

Екземпляр вишиванки як в амбасадора не можна купити – але є можливість долучитися до розіграшу за внесок від 24 доларів. Зібрані кошти підуть на відновлення школи в селі Бузова на Київщині.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь