Спецпроєкти

ETNODIM та UNITED24 створили вишиванки для амбасадорів платформи. Як можна виграти таку вишиванку?


ETNODIM та UNITED24 створили вишиванки для амбасадорів платформи. Другий екземпляр розігрують серед донорів по всьому світу.

Завдяки співпраці з Музеєм Івана Гончара за основу для сорочок взяли орнаменти з різних регіонів України, які доповнили елементами, пов’язаними з кожним амбасадором.

01/3

Орнамент на вишиванці Мішеля Азанавічуса характерний для Волині (бабуся оскароносного режисера родом з Ковеля). Темно-синя сорочка Скотта Келлі з вишитими зорями та небесними світилами нагадуватиме йому про дві важливі подорожі — у відкритий космос та в Україну.

В основі вишиванки Кетрін Винник лежить традиційний орнамент Галичини, звідки родом бабуся та дідусь акторки.

Кольори та орнамент вишиванки для фронтмена Imagine Dragons Дена Рейнольдса притаманні традиційним рушникам Східного Поділля – але замість коників з’явилися стилізовані дракони.

До сорочки кантрі-співака Бреда Пейслі, створеної за мотивами творчості видатного українського митця Олександра Саєнка, додали бахрому.

В основу вишиванки для Андрія Шевченка ліг геометричний орнамент вишивки Київського регіону, до якого додали листя каштанів.

Екземпляр вишиванки як в амбасадора не можна купити – але є можливість долучитися до розіграшу за внесок від 24 доларів. Зібрані кошти підуть на відновлення школи в селі Бузова на Київщині.

Збір триває з 18 травня до 1 червня. Кількість внесків від одного учасника необмежена.

Раніше ми публікували результати та здобутки роботи UNITED24 за рік.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь