Спецпроєкти

UNITED24 – рік: головні результати та здобутки


Рік тому, 5 травня 2022 року, розпочала свою роботу фандрейзингова платформа UNITED24. 

Подробиці

За рік діяльності платформи на рахунки НБУ надійшло понад 325 000 000 доларів внесків від міжнародних компаній, українського бізнесу, благодійних організацій, світових знаменитостей та донорів зі 110 країн. 

За кошти UNITED24:  

  • придбано 176 машин швидкої допомоги, сотні одиниць медичного обладнання, амуніцію для українських захисників, першу в Україні машину для розмінування; 
  • законтрактувано понад 3839 БПЛА / комплексів БПЛА; 
  • відбудувано 11 мостів на деокупованих Миколаївщині та Херсонщині;
  • започаткувано  перший у світі флот морських дронів.  

«Ми задумували платформу UNITED24 як таку, що об’єднає довкола допомоги Україні весь світ. Через рік роботи можна сказати, що це вдалося. Через UNITED24 нашу країну підтримують мільйони людей у понад сотні країн. У цей день ми знову висловлюємо подяку всім донорам платформи, внески яких рятують життя, повертають життя, захищають життя і наближають перемогу України», – зазначив Президент Володимир Зеленський.

Амбасадорами платформи стали 15 зірок: співачка та акторка Барбра Стрейзанд, актори Марк Гемілл та Лієв Шрайбер, акторка Кетрін Винник, гурт Imagine Dragons, креативний директор Balenciaga Демна, режисер Мішель Азанавічус, астронавт Скотт Келлі, історик Тімоті Снайдер, підприємець Річард Бренсон, кантрі-співак Бред Пейслі, мандрівник Беар Гріллз, видатні українські спортсмени Еліна Світоліна, Андрій Шевченко та Олександр Усик.

Найбільші збори:

  • Безпілотники, які змінюють правила гри на морі – 500 000 000 гривень; 
  • «Азовсталь. Символ незламності» та «Міць. Українська кам’яна» – 300 000 000 і 58 500 000 гривень на дрони-камікадзе для українських розвідників; 
  • Автівки швидкої допомоги типу С – понад 460 000 000 гривень;
  • Напрям «Відбудова України» – наразі зібрано 655 802 973 грн. 

З усіма результатами діяльності фандрейзингової платформи UNITED24 можна ознайомитись на сайті

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь