Спецпроєкти

Президент Зеленський анонсував благодійний матч футболу у Лондоні: капітани команд – Андрій Шевченко та Олександр Зінченко


Зіркові футболісти та амбасадори UNITED24 Андрій Шевченко та Олександр Зінченко презентували Президенту Зеленському ідею благодійного матчу на підтримку України Game4Ukraine. 

Подробиці 

Гра відбудеться 5 серпня на домашньому стадіоні «Челсі» – Стемфорд Бридж.

Мета події – зібрати кошти для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею у Чернігівській області, зруйнованого російськими військами у березні 2022-го року. 

Українські футболісти стануть капітанами синьої та жовтої команд. Вони об’єднають на полі як сучасних відомих гравців, так і легенд футболу.

Імена футболістів, які візьмуть участь у Game4Ukraine, з’являтимуться на сайті UNITED24 та Game4Ukraine.

Безплатну трансляцію матчу для українців забезпечить медіасервіс MEGOGO. 

Для охочуючих підтримати благодійний збір передбачена опція пожертви 240 гривень. У такий спосіб можна буде взяти участь у розіграші футболок з автографами. 

Квитки на благодійний матч можна придбати на офіційному сайті Game4Ukraine. 

Раніше ми повідомляли, що ETNODIM та UNITED24 створили вишиванки для амбасадорів платформи. Другий екземпляр розігрують серед донорів по всьому світу. Завдяки співпраці з Музеєм Івана Гончара за основу для сорочок взяли орнаменти з різних регіонів України, які доповнили елементами, пов’язаними з кожним амбасадором.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь