Спецпроєкти

Том Генкс припускає, що міг би зніматися у фільмах навіть після смерті завдяки розвитку ШІ


Оскароносний актор Том Генкс висловив думку, що після його смерті штучний інтелект (ШІ) дозволить йому з’являтися в нових фільмах.

За словами Генкса, актори і їхні представники намагаються з’ясувати правові наслідки цифрового відтворення акторів, і за чинними законами він може зніматися у фільмах безкінечно.

Говорячи в подкасті Адама Бакстона, актор висловив думку, що його кінокар’єра може тривати вічність, незважаючи на можливість «загинути під автобусом» в будь-який момент.

«Я можу сказати вам, що зараз ведуться дискусії в усіх гільдіях, усіх агентствах та всіх юридичних фірмах з метою вирішення правових наслідків використання мого обличчя, мого голосу та обличчя й голосу кожної іншої людини як нашої інтелектуальної власності», – сказав він.

«За допомогою ШІ або технології deepfake будь-хто може відтворити себе у будь-якому віці», – додав Генкс.

Штучний інтелект допоможе не тільки «повертати» до кіно акторів/-ок, яких вже немає в живих, а й частково замінювати інші кінопрофесії. Наприклад, покращувати візуальні ефекти, аналізувати вподобання глядачів/-ок і брати участь в написанні сценаріїв.

Нагадаємо, що в Голлівуді вже зупинили зйомки деяких фільмів, серіалів та шоу через протести сценаристів. Гільдія сценаристів США оголосила про страйки з вимаганням обмежити використання штучного інтелекту.

На павзі стоять зйомки серіалу «Дивні дива», Marvel призупинила виробництво «Блейда», а другий сезон «Дому дракона» та «Володаря перснів» продовжать знімати, але без сценаристів на майданчику.

Через страйки також не знімають нові епізоди вечірніх шоу з Джиммі Кіммелом, Стівеном Кольбером, Джиммі Феллоном. Наразі замість нових випусків показуватимуть повтори попередніх епізодів.

Раніше ми повідомляли, як музикант Нік Кейв відреагував на пісню «у стилі Ніка Кейва», написану штучним інтелектом.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь