Спецпроєкти

UAnimals запустили «Дикий збір» для порятунку диких тварин, які страждають від війни – як долучитися


Українська зоозахисна організація UAnimals ініціює «Дикий збір». Мета – зібрати 12 мільйонів гривень, які підуть на облаштування «Центру порятунку диких тварин» та будівництво нових вольєрів для левів, тигрів, леопардів та інших диких тварин.

Подробиці 

Після початку повномасштабної війни в Україні «Центр порятунку диких тварин» разом з рухом UAnimals об’єдналися, аби рятувати хижаків на прифронтових територіях та вивозити їх із зон бойових дій.

«Під час війни леви, тигри, леопарди та інші дикі тварини залишаються на тимчасово окупованих територіях. Вони страждають у неволі, травмуються від російських обстрілів і майже не мають доступу до їжі та води. Наражаючись на небезпеку, волонтери та військові вивозять диких тварин з-під обстрілів і доставляють їх до центру вкрай знесиленими. Вольєри, які ми з вами придбаємо в рамках “Дикого збору”, обладнані будиночками для зимівлі та сну, а ще опаленням та освітленням, що створить для тварин максимально комфортні умови, за яких вони зможуть лікуватися та бути в безпеці», – зазначив засновник і керівник гуманістичного руху UAnimals Олександр Тодорчук.

Долучитися до «Дикого збору» можна за посиланням.

«Центр порятунку диких тварин» відкрили у 2018 році на Київщині. За п’ять років центр прихистив і вилікував близько 600 диких тварин, серед яких ведмеді, леви, леопарди, тигри, мавпи, олені, косулі, коні, віслюки, верблюди, лисиці, єноти, єнотоподібні собаки, носухи, дикобрази, їжаки, павичі тощо.

У попередньому матеріалі ми повідомляли, що UAnimals звернулися до поліції через дельфінарій «Немо», де, ймовірно, надавали незаконні фотопослуги з дикими тваринами. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь