Спецпроєкти

Анімаційний ЛГБТ-трилер The Lovers матиме український дубляж: у голосуванні за мову озвучення українська перемогла іспанську


Анімаційний ЛГБТ-трилер The Lovers від незалежної студії Studio Heartbreak матиме український дубляж. Українська мова перемогла у голосуванні, обійшовши найближчу конкурентку – іспанську.

Різниця в 1%: напружене голосування

17 червня студія відкрила голосування за мову наступного озвучення Lovers:

Упродовж наступних днів до списку найпопулярніших варіантів увійшли іспанська, японська, українська, французька та білоруська мови.

Певний час впевнено лідирувала іспанська (нею у світі спілкуються приблизно 400 млн людей). Втім, завдяки українській твітер-спільноті зокрема перше місце залишилося за українською мовою.

У студії наголосили, що іспанський дубляж теж буде, оскільки різниця між першим та другим місцем склала всього лише близько 1%.

Історія кохання кухарки та Сирени: що відомо про The Lovers

На анімаційний трилер, в якому центральною лінією стають стосунки між шеф-кухаркою морепродуктів і Сиреною на Філіппінах, Studio Heartbreak збирали кошти на краунфандинговій платформі Kickstarter.

Студія планувала залучити 60 тисяч доларів, але ідея анімації так сподобалася користувачам платформи, що вже зараз The Lovers залучили майже 368 тисяч.

Збір ще відкритий, і авторам/-кам можна задонатити протягом майже двох діб.

Раніше ми повідомляли, що український мультфільм «Мавка» стане серіалом: от що про це відомо.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь