Спецпроєкти

Сила ком’юніті та бізнес під час війни: у столиці пройде конференція, яку важливо не пропустити


1-2 липня у Києві відбудеться бізнес-конференція «Неначасі». Під час неї 11 спікерів розкажуть, як у них вдалося знайти новий підхід до ведення справ, від чого в бізнесі варто відмовитися, а чому – повчитися. 

Також під час заходу можна буде познайомитися з безліччю однодумців/-иць і долучитися до благодійних зборів для клініки Superhumans Center. Це центр психологічної допомоги, протезування, реконструктивної хірургії та реабілітації для людей, постраждалих під час війни.

Кому буде цікаво та корисно

  • власникам/-цям та управлінцям малого та середнього бізнесу;
  • відчайдухам, які планують відкрити свою справу;
  • підрядникам/-цям, які на івенті зможуть познайомитись з новими клієнтами/-ками;
  • тим, хто шукає колаборацій і тим, хто не тямить у бізнесі, але любить весело проводити час.

Спікери і теми

  • Валентин Панюта, brand leader Fedoriv Agency, United24Media – про те, чому ваша команда може все та чому «культура їсть стратегію на сніданок»;
  • Марина Павлюк, GM Glovo Ukraine – про відповідальність бізнесу під час війни та чому компанії мають втілювати соціальні ініціативи;
  • Юрій Чорненький, head of Marketing Communication Київстар – про можливість вибудувати формулу лаймарк через прості кейси компанії;
  • Артур Міхно, CEO Work.ua – про беспрецедентну зміну ситуцаціі на ринку праці, брак кадрів, виклики найближчих років у наймі і мотивації людей та OKR vs KPI;
  • Ігор Фінашкін, засновник та креативний директор агенції I AM IDEA – про користь хаосу для розвитку бізнесу, менеджмент у стилі «контрольований хаос», роботу з командою в екстремальних умовах та чому ненормальні рішення у ненормальних обставинах – це нормально.

Також на конференції виступатимуть Аня Манухіна (CSR lead MacPaw), Спартак Велішаєв (сo-owner Міністерство Шаурми), Альона Наталенко та Олексій Польовий (засновники MAD Bars House), Родіон Єрошек (CEO та співзасновник Poster), Ольга Руднєва (CEO Superhumans Center).

Під час конференції відбудеться благодійний концерт народної артистки України Ніни Матвієнко в супроводі оркестру «Київська камерата». Усі кошти від нього перерахують у Superhumans center.

Неначасі – освітня програма від досвідчених підприємців, СЕО, маркетинг директорів і топ-менеджерів провідних українських компаній з різних галузей: IT, HoReCa, Fashion, Advertising, державний сектор, ритейл та інші.

Коли: 1-2 липня, 

Де: Межигірська 82

Ціна квитків: стандартний – 3400 грн; преміум – 6800 гривень

сайт Неначасі

Інстаграм  

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь