Спецпроєкти

Компанія SpaceX Ілона Маска найняла на роботу 14-річного програміста: він долучиться до розробки ПЗ для Starlink


Компанія SpaceX Ілона Маска найняла на роботу 14-річного Кайрена Квазі на посаду інженера-програміста. Хлопець працюватиме в команді, яка розробляє програмне забезпечення для Starlink, повідомляє Business Insider.

Квазі є наймолодшою людиною, яка закінчила Університет Санта-Клари в Каліфорнії. У два роки Кайрен вже вмів говорити повними реченнями.

Коли хлопець вчився у третьому класі, його батьки усвідомили, що він значно випереджує шкільну програму, і допомогли сину вступити до громадського коледжу в Каліфорнії. Того ж року Квазі склав тест на рівень IQ краще, ніж 99,9% населення планети.

Кілька місяців потому хлопець стажувався в Intel Labs як дослідник штучного інтелекту, а в 11 років перевівся в Університет Санта-Клари, щоб вивчати інформатику та інженерію. Минулого року Квазі стажувався в компанії Blackbird.AI, яка працює у сфері кібербезпеки.

Зараз у  планах юнака – переїзд разом зі матір’ю з Каліфорнії до штату Вашингтон, щоб розпочати роботу в SpaceX.

Раніше ми повідомляли, що співзасновник SpaceX та власник Twitter Ілон Маск ретвітнув відео ексведучого FoxNews Такера Карлсона, в якому той стверджує, що нібито українська сторона підірвала дамбу Каховської ГЕС.

Також ми писали, що акаунти українських активістів/-ок у Twitter потрапляють в тіньовий бан: от що з цим можна зробити.

Фото з обкладинки: thepythonkairan

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь