Спецпроєкти

Американський ведучий Такер Карлсон звинуватив Україну у підриві Каховської ГЕС: його твіт почали шерити блогери-мійльонники


Американський телеведучий Такер Карлсон, з яким нещодавно розірвали співпрацю FOX News, у першому епізоді свого відеоблогу розповів про підрив Каховської ГЕС, звинувативши у цьому Україну. Про це повідомив журналіст Остап Яриш. 

Подробиці

За вісім годин публікації відео набрало понад 52 млн переглядів і продовжує стрімко зростати.

Деякі особистості вже встигли ретвітнули відео ведучого. Серед них власник Twitter Ілон Маск:

Також відео пошерили консервативні американські блогери з мільйонною аудиторією, MAGA-республіканці в Конгресі, і представник росії в ООН Василь Небензя.

Остап Яриш зауважив, що ця ситуація нагадує йому інформаційний шум, який влаштувала рф після того, як у 2014 році збила над Донбасом літак МН17.

«І так виглядає, що ці зусилля зараз дуже активізувались — особливо на англомовну аудиторію. Інформаційна боротьба триває. Поки писав, відео Такера Карлсона зібрало ще два додаткові мільйони переглядів», – наголосив журналіст.

Свого часу Такер Карлсон відзначився рядом одіозних заяв. Зокрема ведучий стверджував, що Сполучені Штати та Захід започаткували російсько-українську війну своєю підтримкою прийняття України до НАТО.

Також Такер відомий поширенням ультраправих ідей. Його зауваження щодо раси, імміграції та жінок, включно з принизливими висловлюваннями , які він висловлював в ефірі між 2006 і 2011 роками, спровокували бойкот рекламодавців Tucker Carlson Tonight.

Раніше ми повідомляли, що вчора вночі о 02:50 російські терористи підірвали конструкції Каховської ГЕС. У зоні підтоплення опинилися близько 80 населених пунктів.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь