Спецпроєкти

«Океан Ельзи» презентує оновлену версію пісні «Я їду додому». У кліпі – історія історію української саперки


Святослав Вакарчук та гурт «Океан Ельзи» презентували нову версію пісні «Я їду додому» та перший за понад п’ятнадцять років кліп на неї.

Відео «Я їду додому» розповідає історію української саперки, в якої вороги намагалися відібрати найдорожче. Вона вирушає на війну та проходить надважкий шлях повернення додому разом з українцями. 

Таким чином музиканти долучилися до кампанії «Нам тут жити» від Київстар та фонду «Повернись живим». Її мета — зібрати 175 000 000 гривень на забезпечення транспортом і необхідним для розмінування обладнанням 146 інженерно-саперних груп у складі Сил підтримки ЗСУ.

Учасники гурту «Океан Ельзи» також долучаються до збору і переказують від себе 500 000 гривень на розмінування українських територій. Кошти з монетизації відео на всіх музичних платформах теж підуть на збір.

Кампанія «Нам тут жити» від Київстар та «Повернись живим» є безстроковою і триватиме до досягнення повної суми збору. Кожен може долучитися до ініціативи, зробивши внесок на сайті, оформивши підписку на щомісячну пожертву або підключивши послугу «Суперсила Допомога ЗСУ»

Раніше ми повідомляли, що фонд «Повернись живим» представив річний музичний звіт. У записі взяв участь Ницо Потворно.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь