Спецпроєкти

Поштову марку «русскій воєнний корабль» визнали найкращою у світі


Українська марка «русскій воєнний корабль» була відзначена премією у сфері поштової та експрес-доставки «World Post & Parcel Awards 2023». Про це повідомила пресслужба «Укрпошти».

Подробиці 

Компанію здобула відзнаки у трьох категоріях: 

  • «Філателістична кампанія року»;
  • «Поштовий оператор» та в спеціальній номінації;
  • «Лідер галузі».

«Укрпошта» продемонструвала світу, що може працювати в умовах повномасштабної війни, виконувати державні соціальні завдання з релокації бізнесу, підтримувати українських підприємців, доставляти пенсії, забезпечувати безперебійну логістику всередині країни та за її межами, – йдеться у повідомленні. 

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський отримав відзнаку в спеціальній номінації премії «Лідер галузі». У різні роки цією нагородою були відзначені керівники пошт світу: Тім Браун (Jersey Post), Пітер Сомерс (Emirates Post), Кен Аллен (DHL Express) та ін.

«World Post & Parcel Awards» – найавторитетніша галузева премія, яка 24-й рік поспіль відзначає здобутки в індустрії пошти та експрес-доставки.

Раніше ми розповідали, що «Укрпошта» оголосила благодійний продаж останньої тисячі примірників поштового блоку «Херсонська область». Всі кошти спрямують на ліквідацію результатів паводку на Херсонщині.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь