Спецпроєкти

Rave Toloka повертається цього літа: які події та як взяти участь


10-11 червня організація Repair Together проведе першу у цьому сезоні рейв-толоку у селі Ягідне, Чернігівської області. 

Подробиці

Rave Toloka поєднує діджей-сети з прибиранням руйнувань. Цьогорічна дводенна програма пройде у Будинку культури в селі Ягідне Чернігівської області. 

Волонтери розчищатимуть завали та розбиратимуть стіни на цеглинки. Потім із цієї цегли планують побудувати домівки постраждалим сім’ям. 

На заході відіграють українські діджеї Kuchinski b2b Dasha Joint, Recid, Crepaque, Sasha Zhylyayev b2b Maurin, Nastya Vogan, Igor Zadorozhnyi та британець Aezron.

За допомогою Rave Toloka організатори планують залучити нову аудиторію доінтернаціонального табору, який триватиме з липня по вересень 2023 року. За цей час планують відбудувати 20 домівок на території Іванівської громади Чернігівської області. 

На події Repair Together може зареєструватись кожен охочий – для цього потрібно підписатись на telegram-bot. За анонсами краще слідкувати в Instagram проєкту. 

На сьогоднішній день волонтери Repair Together  вже відбудували 7 повністю зруйнованих будинків, відремонтували ще 20 власними силами та 12 – з допомогою польського фонду. 

Раніше ми розповідали, що українські діджеї та волонтерська організація Repair Together провели благодійну вечірку TOLOKA у німецькому Дармштадті.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь