Спецпроєкти

Сила українців: на Ярвалу відкриють благодійну виставку «Квіти війни»


З 22.06 – 08.07.2023 рух VETERANKA за підтримки бізнес-простору «Peremoga» організовують благодійну виставку під назвою «Квіти війни». Місія фотовиставки – великий збір для парамедикинь, учасниць руху VETERANKA.

Подробиці

На виставці можна буде побачити фотороботи українського репортажного фотографа Едуарда Крижанівського, створені за допомогою Ukrainian Witness, під час робочої поїздки на Бахмутський напрямок. Фотографу вдалося зафіксувати активну роботу українських артилеристів 43-ї окремої артилерійської бригади ім. гетьмана Тараса Трясила.

На події та впродовж усього періоду виставки можна буде купити листівки за донат, оригінали фотографії в різних форматах та підтримати військо будь-якою сумою. 

Також 30 червня відбудеться благодійний «Квітучий стендап», а 7 липня – відкритий запис подкасту «Фронтова поплава» з журналістом Олегом Новіковим.

Виставка «Квіти війни» відкриється 22 червня о 18:30 у просторі «Peremoga» (м.Київ, вул. Ярославів Вал, 15, поверх 5),
вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією.

Автор виставки Едуард Крижанівський – український репортажний фотограф. Він з 2014 року працював журналістом та фотокореспондентом на телеканалі 24, де почав свою кар’єру. Він активно висвітлював події під час Революції гідності та фіксував розстріли на Майдані, а зарах фіксує військові дії та злочини рф. Він став одним з перших фотографів, які зняли зруйновану «Мрію». Фотографії Крижанівського представлені на міжнародних виставках та аукціонах.

Раніше ми повідомляли, що медіа «СЛУХ» і рух Veteranka розігрують сукню з кліпа «Колискова для ворога» співачки Стасік. Кошти від розіграшу також підуть на потреби ЗСУ.

Фото з обкладинки: Едуард Крижанівский

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь