Спецпроєкти

«Барбі» vs «Оппенгеймер»: якій з очікуваних стрічок прогнозують вищі касові збори


У світовий прокат вийшли дві нашумілі очікувані стрічки: «Барбі» режисерки Ґрети Ґервіґ та «Оппенгеймер» режисера Крістофера Нолана. Обидва фільми розраховують на велику касу, втім, поки творіння Ґервіґ за оцінками лідирує.

За прогнозами Warner Bros., фільм має можливість зібрати від 95 до 110 мільйонів доларів у 4200 кінотеатрах Північної Америки протягом вихідних. Однак конкуренти та фахівці зі сфери кіноіндустрії підраховують, що «Барбі» з рейтингом PG-13 (діти до 13 років допускаються на фільм тільки з батьками) може заробити до 140 мільйонів доларів у перший вікенд.

Фільм Нолана про атомну бомбу може зібрати близько 50 мільйонів доларів у 3600 кінотеатрах до неділі. Навіть попри його тривалість у три години (що на годину більше, ніж «Барбі»), йому пророкують успішні покази на широкоформатних екранах, зокрема, на Imax.

Прогнози Національної асоціації власників кінотеатрів свідчать про те, що понад 200 000 глядачів відвідають покази обох фільмів у той же день у кінотеатрах Північної Америки.

Про що фільми:

«Барбі» – історія про ляльок Барбі та Кена, які покидають утопічний Барбіленд та стикаються з реальним життям. Головні ролі виконали Марго Роббі та Раян Гослінш. Також у фільмі взяли участь такі зірки, як Ісса Рей, Дуа Ліпа, Сіму Лю, Хелен Міррен, Джон Сіна та Вілл Феррелл.

«Оппенгеймер» заснований на книзі «Американський Прометей». Це історія про фізика-теоретика Дж. Роберта Оппенгеймера, якого зіграв Кілліан Мерфі. До касту також долучилися Роберт Дауні-молодший, Метт Деймон, Емілі Блант, Флоренс П’ю та Олден Еренрайх.

Раніше ми повідомляли, що документальний фільм «День Незалежності» виходить в обраних кінотеатрах.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь