Спецпроєкти

Міксувати вдома: небанальні ідеї коктейлів для зустрічі з друзями


Коньяк – благородний класичний напій, перевірений часом, який має популярність серед шанувальників елегантного витриманого виноградного смаку з нотками дубових бочок. 

Цей алкоголь є незалежним напоєм, але поєднання коньяку з іншими складовими може створити захоплюючі смакові комбінації, які здатні здивувати найприскіпливіших гурманів. Останнім часом росте тренд на споживання коньяку з різними смаками, особливо вони популярні серед молоді.

Хітом сезону стали коньяки зі смаком вишні та кави від бренду AZNAURI із серії Flavored Collection, в основі яких коньячні спирти пʼяти років витримки. Ці напої змінюють уявлення про коньяк, який тепер можна споживати не тільки як самостійний напій, а й у складі коктейлів.

У цьому матеріалі ми ділимось нестандартними ідеями прохолоджуючих коктейлів, які додадуть смаку та свіжості вечорам з близькими.  Запрошуємо вирушити у захоплюючу літню мандрівку смаку разом. 

Коньяк як головний герой коктейльного бару

У світі коктейлів коньяк може бути альтернативою класичним напоям, як джин, віскі, текіла або ром, тим паче коньяк з яскравим кавовим і вишневим смаком. Завдяки своєму насиченому смаку коньяк додає коктейлям вишуканого та виразного посмаку. Його можна використовувати як основний компонент або влучно доповнювати інші складові, надаючи коктейлям нові відтінки. 

Українці переосмислюють традиційне уявлення напоїв, експерементуючи та додаючи улюблені поєднання смаків. Саме тому відомий виробник коньяку бренд AZNAURI створив нову лінійку напоїв Flavored Collection, яка складається із двох смаків для можливості вибору: AZNAURI Espresso та AZNAURI Wild Cherry. Смак напоїв м’який, ніжний і витончений завдяки міцності 30%. 

Коктейль для вражень

Вишня  витончено доповнює коньяк та створює неповторну композицію. Це по суті класичний та улюблений коньяк AZNAURI, але в сучасній інноваційній інтерпретації.

Рецепт CHERRY Mix:

  • Наповнити келих OLD FASHION льодом;
  • 50 мл – AZNAURI Wild Cherry;
  • 125 мл – CLASSIC TONIC;
  • перемішати та прикрасити коктейльною вишнею.

Відкривайте витримані ноти чорного шоколаду, солодкої стиглої вишні та делікатні ноти вишневої кісточки і мигдалю.

Коктейль замість десерта

Кава та коньяк – смак, який визнали засновники найстаріших коньячних домів світу.

Насичений аромат свіжообсмажених кавових зерен, шоколаду та горіхів. Яскравий кавовий смак має легку пікантну пряність та приємний післямак з карамельними та шоколадно-вершковими відтінками.

Рецепт ESPRESSO Mix:

  • Наповнити келих OLD FASHION льодом;
  • 50 мл – AZNAURI Espresso;
  • 75 мл – апельсиновий сік;
  • 75 мл – CLASSIC TONIC;
  • перемішати та прикрасити апельсиновою цедрою. 

Смак напою AZNAURI Espresso – м’який, ніжний та витончений завдяки міцності – 30%. 

AZNAURI Wild Cherry та Espresso рекомендують вживати охолодженими або додавати в келих лід. 

Коктейлі з коньяку – це відкриття для тих, хто любить експериментувати та насолоджуватися незвичними комбінаціями. Сміливо експериментуйте та відкривайте нові смакові горизонти.

Бренд AZNAURI представлений в Україні з 2015 року у трьох алкогольних категоріях: коньяк, тихі та ігристі вина. Їх виготовляють на інноваційному заводі Akkerman Distillery. Нині AZNAURI є одним з найпопулярніших алкогольних брендів в Україні. У категорії коньяків він має широкий асортимент як класичних смаків, так і особливих колекцій, зокрема Special Edition і Flavored Collection. В усі продукти AZNAURI інтегрують головний символ бренду – величного лева, який уособлює силу, витримку, велич і благородство.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь