Спецпроєкти

Видавництво розпродає книжку Вікторії Амеліної, яка загинула в Краматорську


Видавництво Vivat влаштувало розпродаж останніх примірників книжки «Синдром листопаду» письменниці Вікторії Амеліної, яка загинула від удару ракети окупантів.

Події у творі відбуваються під час низки революцій по всьому світу, серед іншого й української Революції гідності 2014 року. 

Всього у видавництві залишилось 390 примірників. Раніше її вартість була 80 гривень, але зараз вирішили підвищити ціну до 200 гривень, аби зібрати більше коштів для фестивалю.

Всі отримані кошти видавництво передасть ГО «Нью-Йоркський літературний фестиваль».

Вікторія Амеліна – українська письменниця та громадська діячка. У 2014 році вийшов її дебютний роман «Синдром листопаду». Книжка ввійшла в десятку найкращих прозових видань за версією премії «ЛітАкцент–2014».

Письменниця померла в лікарні 3 липня, повідомили в українському ПЕН. У момент удару рф по Краматорську Вікторія була в ресторані Ria Lounge в центрі міста разом із делегацією колумбійських журналістів та письменників.

Фото: Вікторія Амеліна

Раніше ми розповідали, що українського письменника Володимира Вакуленка посмертно нагородили премією Prix Voltaire Special Award.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь