Спецпроєкти

Гурт The Killers запросив на сцену російського барабанщика під час виступу в Грузії. Музикантів освистали


Американський гурт The Killers вибачився за випадок на їхньому концерті у грузинському Батумі, коли на сцену запросили барабанщика з рф. Концерт відбувався на фоні 15-ї річниці російського вторгнення у Грузію, і ця ситуація викликала негативну реакцію з боку місцевих прихильників гурту, повідомляє The Guardian.

Під час виступу фронтмен гурту Брендон Флаверс запросив на сцену чоловіка з аудиторії, який тримав плакат із написом: «Якщо дозволите, я буду вашим барабанщиком сьогодні». Виявилося, що цей чоловік – росіянин, що викликало обурення серед слухачів, які виступили зі свистом і криками незгоди.

Після виконання пісні «For Reasons Unknown» разом з росіянином Флаверс звернувся до публіки.

Музикант заявив, що вважає всіх прихильників «братами та сестрами» і не підтримує поділ на національності. На відповідь деякі з відвідувачів вирішили покинути концерт, а інші висловили свій протест, показавши в напрямку сцени середній палець і вигукуючи антиросійські гасла. Втім, шоу продовжилося.

Наступного дня гурт опублікував заяву, в якій вибачився за той інцидент.

«Добрі грузинські люди, ми ні в якому разі не прагнули образити когось», – відзначили музиканти. Вони пояснили, що у них є довга традиція запрошувати гостей грати на барабанах, і на сцені здалося, що реакція глядачів була позитивною. Гурт також додав, що вислови про «братів і сестер» можуть бути неправильно сприйняті.

Раніше ми повідомляли, що компанія Moomin Characters заборонила використання образів мумі-тролів в росії.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь