Спецпроєкти

Колишні танцюристи співачки Ліззо подали на неї до суду за ймовірні сексуальні домагання та приниження


Музикантку Ліззо (справжнє ім’я Меліссі Вівіан Джефферсон) та її продюсерську компанію Big Grrrl Big Touring, Inc. (BGBT) звинувачують у сексуальних домаганнях та створенні ворожої робочої атмосфери. Позов подали екстанцюристи/-ки співачки.

Позивачі – Аріанна Девіс, Крістал Вільямс і Ноель Родрігес – заявили про сексуальні, релігійні та расові домагання, дискримінацію через інвалідність, фізичні напади та незаконне ув’язнення.

Представник Ліззо наразі не відреагував на прохання видання Variety з коментарем.

Звинувачення зокрема стосуються ситуації, коли Ліцо змушувала танцюристів відвідувати nude cabaret bar, не пояснивши, що вони будуть у цьому брати участь, при цьому обмеживши їхнє право відмовитися від участі.

Також є окремі обвинувачення на адресу Квіглі, яка була суддею в реаліті-шоу Ліззо на Amazon Watch Out for the Big Grrrls у 2021 році. Згідно з позовом, вона намагалася нав’язувати свої релігійні переконання танцюристам.

У заяві, надісланій Variety , адвокат танцюристів Рон Замбрано прокоментував:

«Приголомшливий характер того, як Ліззо та її менеджерська команда ставилися до своїх виконавців, здається, суперечить усьому, що Ліззо проголошує публічно. Приватно вона ганьбить своїх танцюристів і принижує їхню гідність, у спосіб, який є не тільки незаконним, але й абсолютно деморалізуючим».

Раніше ми повідомляли, що фронтмена Rammstein Тілля Ліндеманна звинувачують у сексуальному насильстві: триває розслідування.

Також ми писали, що співтворець «Ріка та Морті» Джастін Ройланд не повернеться до шоу навіть після зняття звинувачень у насильстві.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь