Спецпроєкти

Співтворець «Ріка та Морті» Джастін Ройланд не повернеться до шоу навіть після зняття звинувачень у насильстві


Попри те, що Джастін Ройланд визнаний не винуватим у домашньому насильстві, його повернення до команди мультсеріалу «Рік та Морті» не відбудеться.

Про це заявили виконавчий директор серіалу Стів Леві та президент каналу Adult Swim Майкл Овелін у своєму інтерв’ю для видання Premiere.

Тепер команда шукає нового актора, який озвучуватиме персонажів.

У січні 2023 року колишня партнерка Ройланда звинуватила його у фізичному насильстві та незаконному позбавленні волі. Прокуратура Каліфорнії пізніше зняла звинувачення з Ройланда через відсутність достатніх доказів.

У заяві, опублікованій у Twitter, Ройланд сказав, що він вдячний за звільнення, але «глибоко вражений жахливою брехнею, яку повідомили про мене під час цього процесу».

«Більш за все я розчарований тим, що стільки людей так поспішно винесли суд, не знаючи фактів, ґрунтуючись виключно на словах озлобленої колишньої, яка намагалася обійти належний судовий процес і домогтися, щоб мене “скасували”», — сказав Ройланд.

Команда серіалу оголосила, що продовжить роботу з Деном Гармоном як єдиним шоураннером. Зараз вони зосереджені на розробці сьомого сезону мультсеріалу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь