Спецпроєкти

Маріупольці відкрили перший заклад української кухні у Лос-Анджелесі


У Лос-Анджелесі з’явився перший ресторан української кухні. Його відкрила родина з Маріуполя, яка виїхала до США після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, повідомляє Голос Америки

Заклад отримав назву «Мамо, будь ласка»Mom, Please.

«Ми спочатку почали виготовляти заморожені продукти й вони всім дуже сподобалися, і ми виявили, що є такий запит, що люди хочуть приходити саме в український заклад. Для нас це дуже відповідально – відкрити перший у Лос-Анджелесі саме український заклад» , – розповідає співвласниця закладу Інна Кочеткова.

У меню –  сирники, млинці, вареники, піца та різні види кави. Всі рецепти з нотаток свекрухи Інни, Олени Кочеткової. Вона є мамою, на честь якої назвали заклад. 

Олена разом із чоловіком до березня 2022 року працювали кухарями у Маріуполі. Її чоловіка вбило снарядом прямо на кухні.

Заклад вже встиг об’єднати українців у Лос-Анджелесі, також серед відвідувачів є й американці. 

Раніше ми розповідали, що у Нью-Йорку відкрилася виставка сучасних українських художників. Виставка об’єднала живопис, скульптури, принти, відео та фотодокументацію з колекції BIRUCHIY – наймасштабнішої міжнародної резиденції сучасного мистецтв, яка була розташована на окупованому нині півострові Азовського моря.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь