Спецпроєкти

Відкрито збір на навчання 100 аеророзвідниць та на бойові дрони для них: як долучитися?


Мережа магазинів EVA разом із фондом «Dignitas започаткували благодійний проєкт «На захисті краси України»,  який підтримав рух VETERANKA.

Мета проєкту – навчання 100 аеророзвідниць Збройних Сил України та забезпечення їх 100 бойовими FPV- дронами.

«У лавах української армії служать 60 тисяч жінок, які щодня справляються із важкою фізичною роботою та емоційним навантаженням. Вони потребують нашої підтримки, і словом, і ділом», – розповіла виконавча директорка ТОВ «РУШ» (лінія магазинів EVA та EVA.UA) Ольга Шевченко.

Про проєкт

Навчання аеророзвідниць триватиме 33 дні. Протягом цього часу військові працюватимуть із симулятором польотів, а після вдалого іспиту перейдуть до бойових FPV-дронів.

Крім того, кожна аеророзвідниця навчиться швидко ремонтувати всю необхідну для роботи техніку та дізнається, як отримувати дані для ураження ворога.

Сума збору – 8 млн грн, поки зібрано більше 1 млн грн.

Долучитись до збору можна на касі будь-якого магазину EVA: повідомте касиру/-ці про бажання підтримати проєкт «На захисті краси України» та назвіть будь-яку суму переказу від 1 гривні. Цю суму додадуть до чека. Долучитись до збору можна також онлайн, зробивши переказ на сайті.

Крім того, 1 гривня з кожної одиниці товарів ТМ Patricia Ledo, ABOUT face, ABOUT body, ABOUT hair, проданої до 30.09.2023 у роздрібних магазинах EVA, перераховується на користь проєкту «На захисті краси України». Зібрані кошти EVA спрямує до фонду «Dignitas» для підготовки та забезпечення фронту 100 професійними військовими-аеророзвідницями.

Раніше ми повідомляли, що у Києві відбудеться благодійний ярмарок на підтримку жінок, які постраждали від війни.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь