Спецпроєкти

Документальний фільм «20 днів у Маріуполі» показали в ООН


11 вересня, документальну стрічку «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова презентували у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку, повідомляє Associated Press.

Подробиці

Перегляд організували представники Великої Британії та США на початку 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, під час якої війна в Україні буде однією з головних тем. 

На показі були присутні понад сто глядачів, серед них – дипломати з різних країн і журналісти.

«Я можу лише зробити так, щоб якомога більше людей побачили те, що бачив я, Те, що відбувалося в Маріуполі, зараз відбувається з іншими українськими містами, цієї миті, і, на жаль, відбуватиметься завтра, післязавтра, поки не буде зупинена війна», – наголосив режисер перед початком фільму.

Після початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року Мстислав Чернов разом із колегами з Associated Press, фотографом Євгеном Малолєткою та продюсеркою Василісою Степаненко, були єдиними кореспондентами іноземних медіа в оточеному Маріуполі. Журналісти змогли виїхати і зберегти матеріали, які відзняли. Завдяки цьому світ дізнався правду про окупацію українського міста та звірства російської армії.

У попередньому матеріалі ми розповідали, що з 31 серпня в українських кінотеатрах можна буде побачити документальну стрічку «20 днів у Маріуполі».

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь