Спецпроєкти

Фронтмент гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин запустив благодійний YouTube-проєкт про відбудову цивільного житла


Лідер гурту «Друга Ріка» та гендиректор ГО «УААСП» Валерій Харчишин запустив власний YouTube-канал «Харчишин БУДУЄ».

Мета каналу – розповісти, що робити, якщо ваше житло зруйновано внаслідок бойових дій, та на власному досвіді показати, як відбудувати або збудувати дім з мінімальним бюджетом.

Також Валерій прагне привернути увагу до благодійного фонду Natalia Kovalenko Foundation, який опікується відбудовою цивільного житла, зруйнованого під час російсько-української війни, запустивши збір коштів на потреби постраждалих.

Півтора роки тому будинок родини Валерія зруйнувала російська ракета. Наразі діти музиканта повернулися в Україну, і Харчишин почав терміново відбудовувати житло для них, про що і розповість у першому сезоні проєкту.

Валерій  також обіцяв «побудувати сотні таких будинків», чим і збирається зайнятися після відбудови житла для дітей.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Харчишин БУДУЄ (@kharchyshyn_budue)

Родина, якій планує допомогти цим проєктом музикант разом з фондом Natalia Kovalenko Foundation сім’я Юлії Гавриленко. Зараз Юлія з трьома маленькими дітьми живе у фургончику, коли її чоловік захищає Україну на фронті в лавах ЗСУ. Для відбудови житла необхідно зібрати 2,5 мільйони гривень.

Дізнатися більше про історію родини Юлі і допомогти можна за посиланням

Валерій Харчишин: «Хтось може сказати, що збирати на відбудову зараз – не на часі, адже є пріоритетніші напрямки, зокрема допомога армії – нам потрібна зброя, медицина, прилади тощо. Але тисячі сімей не можуть повернутися з-за кордону, тому що їм немає куди, їхнє житло зруйноване, як, власне, і мій будинок. Відбудова на часі, адже війна, на жаль, буде тривати роками, а сім’ї, які хочу повернутися в Україну, або ті хто зараз живе в гуртожитках чи у родичів заслуговують на власне житло».

В наступних випусках музикант розповість, як покроково потрібно діяти, коли ваш будинок зруйнувала війна: до кого звертатись, які фонди можуть допомогти, як допомагає держава у таких випадках та багато іншої корисної інформації. 

Раніше ми розповідали, що Balbek Bureau запускають проєкт з відбудови українських сіл.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь