Спецпроєкти

Global Teacher Prize: український вчитель Артур Пройдаков потрапив до ТОП-10 найкращих педагогів світу


Український учитель Артур Пройдаков вперше увійшов до ТОП-10 премії міжнародної Global Teacher Prize вперше за історію премії, йдеться на сайті.

Подробиці

Артур Пройдаков родом з Луганщини та є вчителем української мови й літератури. Він працював у школах на Сумщині та у Києві. 

У 2021 році Пройдаков став переможцем національної премії Global Teacher Prize Ukraine, яка щороку відзначає вчителів-змінотворців.

Після початку повномасштабного вторгнення Артур Пройдаков запустив курси з української мови, безкоштовні вебінари для підготовки дітей до НМТ, а також став автором уроків у Всеукраїнській школі онлайн.

Ім’я найкращого вчителя оголосять 8 листопада на церемонії нагородження Global Teacher Prize, яка відбудеться у межах 42-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Переможець премії отримає нагороду – 1 мільйон доларів.

Цьогоріч до списку 50 найкращих вчителів світу потрапило відразу двоє українських вчителів – Артур Пройдаков і Людмила Таболіна (також вчителька української мови та літератури).

Раніше ми розповідали, що українські письменники Іван Андрусяк, Сашко Дерманський, Галина Вдовиченко та «Книжковий Арсенал» номіновані на Міжнародну премію Астрід Ліндґрен у сфері дитячої та підліткової літератури.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь