Спецпроєкти

PEN зібрав кошти на літературний фестиваль, який заснувала Вікторія Амеліна


Український PEN зібрав понад 500 тис. грн на продовження «Нью-Йоркського літературного фестивалю», заснованого письменницею Вікторією Амеліною, яка загинула після обстрілу окупантами Краматорська, повідомляє Укрінформ.

Подробиці 

Про закриття збору коштів повідомила директор PEN Ukraine Тетяна Терен на Lviv BookForum. 

«Найголовніше, чого б хотіла Вікторія – це щоб продовжувалася її справа і тривав “Нью-Йоркський літературний фестиваль”. Це дуже важливо, що культурна спільнота робить усе можливе, щоб справа людини, яку ми всі так любили, продовжувалася», – зазначила вона. 

Зібрані кошти перерахують на статутну діяльність Громадської організації «Нью-Йоркський літературний фестиваль» після переоформлення рахунків організації.

Вікторія Амеліна – українська письменниця та громадська діячка. У 2014 році вийшов її дебютний роман «Синдром листопаду». Книжка увійшла в десятку найкращих прозових видань за версією премії «ЛітАкцент–2014».

Фото: Daniel Mordzinski

Письменниця померла в лікарні 3 липня, повідомили в українському ПЕН. У момент удару рф по Краматорську Вікторія була в ресторані Ria Lounge в центрі міста разом із делегацією колумбійських журналістів та письменників.

Раніше ми розповідали, що американське видавництво надрукує антологію письменниці Вікторії Амеліної.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь