Спецпроєкти

Сергій Жадан відреагував на звинувачення в «порушенні суті та сценарію кліпу»


20 жовтня письменник і музикант Сергій Жадан разом з колективом «Жадан і Собаки» та співачкою Христиною Соловій представили спільний кліп на пісню «Серце». Відео присвячене історії кохання двох людей і частково знято в церкві.

Того ж дня на сторінці Парафії св. Андрія у фейсбуці опублікували допис з вимогою до музикантів видалити кліп, який «пропагує антихристиянські цінності та порушує суть та сценарій кліпу». Цей допис зі сторінки видалили, згодом переопублікувавши його.

Ввечері 23 жовтня Сергій Жадан відреагував на обговорення, яке виникло довкола допису. За його словами, «дехто, не надто сумлінний, поширює інформацію про те, що наша команда ввела Церкву в оману і «”поміняла сценарій кліпу”».

«Це – неправда. Текст нашої заявки є в мережі, його можна легко знайти. Ми хотіли зняти в церкві музикантів, які виконують пісню. Саме це ми і зняли. Інших домовленостей у нас не було. Інформація про згадування військових, про міську чи обласну адміністрації та масонську змову – неправда. Користуйтесь, будь ласка, першоджерелами, читайте не лише заголовки, і не шукайте скандалу там, де його немає. Як говорила відома співачка Лана Дель Рей, любові стане на всіх», – йдеться в дописі Сергія.

Раніше ми повідомляли, що Сергій Жадан озвучив другий епізод «Книги-мандрівки. Нескорені» – Воїни зі сталі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь