Спецпроєкти

Сергій Жадан озвучив другий епізод «Книги-мандрівки. Нескорені» – Воїни зі сталі


Волонтер, поет та письменник, Сергій Жадан озвучив другий епізод «Книги-мандрівки. Нескорені» – Воїни зі сталі. Епізод присвячений Маріуполю і його хоробрим захисникам, які до останнього боронили місто і не покидали завод «Азовсталь».

Подробиці

«З початку березня і до 20 травня майже без їжі, води, медикаментів та боєприпасів близько 3 тис. бійців боронили український Маріуполь і зупинили російські війська, що рухалися на Київ та Одесу. Усі вони, живі та полеглі, забрали серце міста з собою. Їхня самопожертва врятувала Україну. І доки останній воїн не вийде з російського полону, боротьба триває», – йдеться в описі епізоду.

Сам Жадан зізнався, що під час роботи над відео йому було неприємно озвучувати путіна.

«Книга-мандрівка» – вебсеріал, заснований на нереальних подіях і реальних особистостях, що виходить з 2019-го року. Шостий сезон «Книги-мандрівки» присвячений Нескореним – людям, подіям, втратам та здобуткам, завдяки яким ми зберегли державність.

Подивитися інші епізоди можна за посиланням.

Від початку повномасштабної війни Сергій Жадан активно волонтерить: відкриває збори для ЗСУ, бере участь у благодійних аукціонах та допомагає закупати потрібну техніку.

За активну літературну і волонтерську діяльність його відзначають у всьому світі: у 2022-му український письменник отримав премію Ганни Арендт, нагороду імені Серхіо де Молла та Премію миру німецьких книгарів. За посиланням можна прочитати велику промову Жадана на врученні Премії миру – про війну, відповідальність і пам’ять.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь