Спецпроєкти

«Фортеця Маріуполь»: опублікували нові серії документального циклу


BABYLON`13 продовжує роботу над документальним циклом «Фортеця Маріуполь», який стартував весною 2022 року в період оточення та повної ізоляції міста.

«Фортеця Маріуполь» — це цикл фільмів про воїнів, які обороняли Маріуполь у повному оточенні протягом 86 днів. Перша частина циклу вийшла в квітні-березні 2022 року, коли Маріуполь був в повному оточенні російськими військами.

Новий етап циклу познайомить глядачів із захисниками, які назавжди залишилися в Маріуполі або повернулися з полону.

Перший фільм – про Кирила «Бродягу» Кириченка, який приєднався до полку АЗОВ у 2015-му, коли йому виповнилося 18, та провів третину свого життя на війні. Він загинув у квітні на Азовсталі. Фільм було опубліковано до роковин його 27-го дня народження.

Другий фільм розповідає історію Нави, Валерії Суботіної, яка втратила на Азовсталі коханого чоловіка, пройшла 11 місяців полону, повернулася на волю та зараз продовжує свою боротьбу.

Третій фільм присвячений Олегу «Саймону» Крісенку. Хлопець родом з Миколаєва. На війну потрапив у 2014-му — пішов добровольцем до полку АЗОВ, в якому залишається досі. Захисник зустрів повномасштабне вторгнення у Маріуполі, який обороняв разом з побратимами з АЗОВу та інших структур Сил оборони. А травні 2023-го, після року в російському полоні, Саймон повернувся додому.

Зараз режисерка Юлія Гонтарук готує ще кілька серій циклу про бійців полку Азов, які обороняли Маріуполь і вже повернулися з полону.

Переглянути весь цикл можна за посиланням.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь