Спецпроєкти

«Програма підтримки підприємниць України»: 10 грантів на відкриття та розвиток бізнесу – як податися?


Французький бренд L’Oreal Paris вперше запустив «Програму підтримки підприємниць України». У межах програми нададуть 10 грантів на суму 650 000 гривень на розвиток бізнесу в Україні.

Чому це актуально?

95% опитаних жінок-підприємниць України постраждали від впливу війни на їх бізнес. Також зараз непростий час для тих, хто тільки починає власний бізнес: зазвичай на першому етапі якраз бракує фінансової підтримки.

Що передбачає програма і як подати заявку?

У межах програми нададуть 10 грантів на загальну суму 6 500 000 грн жінкам, які мають бізнес-ідею та мріють реалізувати її. Також гранти можуть отримати підприємиці на відновлення чи масштабування власної справи, або ж чий бізнес постраждав від наслідків російського вторгнення.

Для участі протягом листопада необхідно заповнити анкету та подати презентацію власного проєкту за посиланням.

Після цього етапу оберуть 30 учасниць. Наступний крок – відбір 10 переможниць експертним журі проєкту, серед якого представниці компанії L’Oreal Україна, UNFPA, фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та публічні власники/-ці українського бізнесу.

При відборі особливу увагу звертатимуть на проєкти, що мають соціально-етичну, суспільно-корисну або інноваційну складову, а також фактори, що можуть позитивно вплинути на стан української економіки, а саме: 

  • потенціал для створення додаткових робочих місць, 
  • гідна презентація українських брендів на міжнародному ринку,
  • позитивний вплив на довкілля та екологію тощо. 
Також 30 фіналісток матимуть можливість прослухати навчальні лекції від успішних підприємців та підприємниць і поставити питання особисто. Навчання проводитиметься онлайн та з дотриманням усіх заходів безпеки.

У фіналі 10 найкращих проєктів отримають гранти по 650 000 грн*. на розвиток або створення власної справи. 

Хто представляє проєкт

Амбасадорки програми – засновниця та креативна директорка бренду The Coat, Катерина Сільченко й керівна партнерка та співзасновниця мережі спортивних студій Smartass Катерина Кузьменко. 

Катерина Сільченко і Катерина Кузьменко

«Зараз, через війну, багато бізнесів мали почати своє існування з точки нуль, або майже з неї. На мій погляд, важливо ділитися досвідом роботи та методами успішного керування. А ще важливіше – тим, що не працює та чого краще уникати. Бо те, що нам здається очевидним не є таким для багатьох інших підприємців/-ниць, які не мали релевантного досвіду. Тому я дуже рада, що у мене є можливість у рамках проєкту «Програма підтримки підприємниць України від L’Oreal Paris” ділитися своїм досвідом з іншими та почути їх», – каже Катерина Кузьменко. 

«Я бачу багато «проявлених» жінок в моєму житті, але одночасно є ті, хто мають ідеї та думки щодо бізнесу, але бояться зробити саме цей перший крок, не можуть зважитись на нього, щоб “проявитись”. Цей проєкт для тих, хто в роздумах і зараз знаходиться в кроці від дії – і я хочу підтримати їх, дати поштовх, показати приклад, що все можливо. Мені довелося вже пройти цей шлях, я прожила цей досвід особисто, тепер я тут, щоб надихнути та простягнути руку підтримки тим, хто шукає її, прямуючи до власної мрії», – коментує проєкт Катерина Сільченко. 

Програма є локальною ініціативою української команди L’Oreal Paris та реалізовується спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, який зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь