Спецпроєкти

Такфлікс випускає добірку нових українських комедій «Торгувати зубами»


Добірка комедій «Торгувати зубами» сучасних українських режисерів вийшла онлайн на Такфлікс. Фільми доступні в усьому світі з англійськими субтитрами.

«Торгувати зубами» — це дотепні історії про юність, стосунки, життя в маленьких містечках та переосмислення ролі героїв.

До добірки увійшли короткі метри українських режисерів 2021-2023 років.

Також Такфлікс випускає добірку в обмежений прокат та проводить зустрічі з творцями фільмів у Києві та інших містах. Більше інформації про події – на сторінках Кіно42 та Українського дому.

Фільми з добірки «Торгувати зубами»

«Ну і дура ти, Ліза» – іронічна комедія Олександри Коноплі «Ну і дура ти, Ліза» розповідає про життя «як у мелодрамі». Ліза закохується у Вадіка, який видається їй втіленням мрії – та чи дійсно він зможе бути таким, як чоловіки в кіно?

«ГКЧП» – чорно-біла історична комедія Аркадія Непиталюка. Події розгортаються 19 серпня 1991 року у дитячо-юнацькому таборі поблизу Запоріжжя. Підлітки та вихователі переймаються любовними справами, допоки завгосп табору і колишній дисидент Петрович не приносить новину. У москві тривають мітинги, а по телевізору ще від ранку крутять «Лебедине озеро».

«Вітольд» – односторонній броманс Ольги Стернейчук, знятий за мотивами оповідання Сергія Жадана «Мої нічні кошмари». Вітольд заселяється в комуналку, його сусідом виявляється молодий письменник Сергій. Чоловік одразу стає палким прихильником митця і не знає, куди подітися від новини про з’їзд Сергія.

«Капітан Бровари» – інді-мок’юментарі Едуарда Нечмоглода про життя супергероя на Київщині. Донедавна Капітан Бровари мав монополію на геройство, однак у місті з’являється конкурент – Чорний Мстюн. Капітану Бровари доводиться розбиратися з суперником і намагатися повернути любов людей.

«Потерпи трошки» – історія про дорослішання та вміння почути себе від Любов Гончаренко. Арина на порозі дорослого життя: на неї чекають вступні іспити та муки вибору. Але батьки й хлопець Вітька хочуть утримати дівчину в селі.

10% з кожного квитка Такфлікс передає фонду «Повернись живим», 50% — творцям кіно.

Раніше ми повідомляли, що на Takflix вийшов фільм «Не хвилюйся, двері відчиняться» про життя киян в електричках.

Обкладинка: кадр з фільму «Ну і дура ти, Ліза»

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь