Спецпроєкти

«Закон на їхньому боці». На Закарпатті розмістили борди на підтримку прав тварин


На Закарпатті розмістили борди на підтримку прав тварин у межах соціальної кампанії «Закон на їхньому боці». Мета кампанії – нагадати, що за знущання з тварин в Україні передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Це стосується утримання собак на коротких ланцюгах, що також класифікується як жорстоке поводження з тваринами.

Ініціюють і реалізують кампанію ГО із захисту прав тварин URSA спільно з фондом Ксенії Березної, фондом «12 вартових» та медіа Online.UA, за підтримки Prime Group.

01/2

Подробиці

В URSA повідомляють – щомісячно юристи організації обробляють в середньому 20-25 звернень українців, які стали свідками жорстокого поводження з чотирилапими.

«Дуже часто злочини проти тварин скоюють люди, які навіть не знають, що це карається законом України. Тож ми закликаємо представників територіальних громад з усієї України до діалогу», – йдеться в повідомленні URSA.

Реалізація кампанії «Закон на їхньому боці» почалась із Закарпаття. У майбутньому зоозахистники планують встановити аналогічні борди й в інших областях України.

Раніше ми повідомляли, що «найсамотнішу вівцю» врятували після двох років перебування на Шотландському нагір’ї.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь