Спецпроєкти

50 онлайн-курсів будуть доступні українською на Prometheus: серед них уроки від Гарвардського університету


Освітня українська платформа Prometheus за підтримки Посольства США в Україні та в партнерстві з Міністерством освіти і науки України запускають Всесвітній онлайн-університет. 

Протягом наступних трьох років Prometheus першим в Україні перекладе українською мовою та зробить 50 найкращих світових онлайн-курсів доступними на своїй платформі безплатно.

Проєкт включає програми від Гарвардського університету, Массачусетського технологічного інституту, університетів Мічигана, Дюка, Джонса Гопкінса, Дюка, Іллінойса та Каліфорнійського університету.

Серед перших 10-ти курсів, доступних для реєстрації:

Детальніше про проєкт за посиланням. 

За останні 8 років Prometheus запустив більше 350 курсів. Під час повномасштабного вторгнення активність українців на платформі перевищила довоєнний рівень. 

За час повномасштабної війни сайт відвідали понад 4 мільйони українців, онад 600 тисяч нових слухачів долучилися до навчання на платформі. Платформа видала 850 000 сертифікатів про успішне завершення навчання.

«Відкрити безкоштовний доступ до найкращої світової освіти українською завжди було мрією команди Prometheus. Я радий, що за підтримки Посольства США в Україні, провідних західних університетів та Міністерства освіти і науки ми запускаємо цей безпрецедентний проєкт світового масштабу», — коментує співзасновник Prometheus Іван Примаченко.

Раніше ми повідомляли, що Кабмін запропонував новий законопроєкт, відповідно до якого визначитись зі спеціальністю можна буде після першого курсу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь