Спецпроєкти

Ілон Маск збирається відкрити університет математично-технічного спрямування


Власник соцмережі Х (Twitter) Ілон Маск планує відкрити університет в Остіні (штат Техас). Про це свідчать дані податкових декларацій благодійної організації The Foundation, передає Bloomberg.

Навчальний заклад, на який Маск виділив приблизно 100 мільйонів доларів, розпочнеться з початкової та середньої школи, орієнтованої на STEM. Згодом університет має плани розширити діяльність.

Відповідно до заявки, поданої в жовтні 2022 року та схваленої в березні, в університеті працюватимуть «досвідчені викладачі» та викладатиметься традиційна навчальна програма «поряд із досвідом практичного навчання, включаючи симуляції, тематичні дослідження, проекти виготовлення/дизайну та лабораторії».

Спочатку навчання планується зробити безплатним, у майбутньому освіта буде платною, але буде можливість отримати стипендію.

Відповідно до заявки у новій школі Маска STEM очікували початковий клас із 50 учнів і найняти виконавчого директора, викладача та адміністратора. Довіреними особами Фонду є Джаред Бірчалл, голова сімейного офісу Маска; Стівен Чідестер, податковий адвокат Withersworldwide; і Рональд Гонг і Тереза Холланд, які працюють у сімейному офісі Catalyst у Каліфорнії.

Раніше ми повідомляли, що компанія Маска xAI створила чатбот на основі ШІ, який працюватиме у X (Twitter).

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь