Спецпроєкти

На Дія.Освіта вийшли нові освітні серіали, присвячені створенню професійних відео


На платформі Дія.Освіта зʼявилися нові освітні серіали, які допоможуть опанувати професію у сфері відеовиробництва.

Серіал навчить, як швидко та якісно змонтувати відео, уникнути розповсюджених помилок та просувати його в соцмережах. Бонус – інформація про найбільш популярні та зручні програми для відеомонтажу.

Спікер — режисер монтажу Роман Болгаров.

Про те, хто такі відеомейкери та де можна реалізувати здобуті знання, а також про всі етапи створення відео: розробка ідеї, написання сценарію, планування, вибір техніки, підготовка локації, знімання та обробка відзнятого матеріалу.

Спікери — продюсерка, засновниця продакшн-компанії TwoMoreRows Наталія Вітрук; режисер, сценарист Мирослав Латик; операторка-постановниця Таня Дуднік; кастинг-директор Олександр Пилипенко та журналістка, авторка YouTube-проєктів Аліна Доротюк.

Після перегляду освітніх серіалів можна пройти фінальні тести та отримати сертифікат.

Закріпити здобуті знання можна за допомогою симуляторів професій:

Освітні серіали створили з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння TWO MORE ROWS.

Проєкт «Дія.Освіта» запустили 17 травня. Це національна навчальна платформа актуальних знань і навичок, де можна безоплатно навчатися, опанувати нову професію та ознайомитися з актуальними вакансіями.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь