Спецпроєкти

Підсумки Diia Summit: покращений дизайн застосунку «Дія» та нові онлайн-послуги


Вчора, 19 грудня, під час Diia Summit презентували нові послуги «Дії». Також на саміті продемонстрували новий дизайн застосунку, завдяки якому той стане ще зручнішим, інклюзивним та сучаснішим.

Серед головних оновлень – персоналізована стрічка, де всі необхідні розділи під рукою – донати, облігації, єВорог. Також можна буде слідкувати за новинами в застосунку у новому відповідному розділі.

Нові послуги

На саміті презентували:

  • Внесення змін про ФОП. Відтепер послуга буде автоматичною. Більше не потрібно вказувати податкові дані, коли змінюєте інформацію про ПІБ, місцезнаходження бізнесу, КВЕДи чи контакти. Дія сама підтягне все необхідне з реєстрів, а потім сформує заявку. Результат буде протягом кількох хвилин.
  • Перереєстрація авто. У Дії доступна найбільш очікувана послуга для водіїв, яка кардинально змінює підхід до процесу купівлі-продажу авто. Зробити це можна в кілька кліків у Дії без зайвих перевірок і посередників. Це значно прискорює процес та прибирає корупційні ризики.
  • е-Підприємець. Це комплексний сервіс, який дасть змогу за однією заявою отримати одразу 8 послуг, необхідних для запуску чи розвитку власної справи. е-Підприємець буде доступний для новостворених та дійсних бізнесів. Зараз сервіс на етапі тестування, проте найближчим часом запрацює для всіх українців.
  • Послуги для моряків. На порталі Дія моряки вже можуть подати заяву про отримання кваліфікаційних документів командного складу, записатися на кваліфікаційний іспит та подати скаргу на відмову в отриманні кваліфікаційних документів. Зараз у роботі й інші послуги, як-от модернізація процесу отримання кваліфікаційних документів для моряків, розширення категорії звань для рядового складу. У найближчі місяці планують додати на порталі Дія замовлення Послужної книжки моряка зі зручним способом оплати та доставки.
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь