Спецпроєкти

У Львові відкрився восьмий ресторан McDonald’s. Це один з найбільших закладів мережі в Україні


З 19 грудня запрацював новий McDonald’s у Львові, розташований на одній з основних транспортних магістралей міста на вул. Зелена, 147-А (Сихівській район). Заклад став 99-м рестораном серед тих, які нині працюють в Україні.

В одному з найбільших McDonald’s в Україні площею 485 м2 в залі можуть розміститися 123 гостя, і ще є 144 місця на терасі. У ресторані встановлені термінали самообслуговування для замовлення у залі через одну з 10 цифрових площин і модернізовані цифрові дисплеї на МакДрайві.

01/2

Ресторан та МакДрайв працюватимуть з 07:00 до 22:30,  а доставка McDelivery – з 07:00 до 22:00. 

У усіх закладах запроваджені розширені правила безпеки. Під час повітряної тривоги ресторани зачиняються, аби працівники та відвідувачі могли перейти у найближче укриття, і робота відновлюється орієнтовно через годину після скасування тривоги.

Дізнатися про графік роботи та перелік усіх ресторанів мережі в Україні можна на сайті  та в мобільному застосунку в AppStore та Google Play.

Раніше ми повідомляли, що McDonald’s відкрив новий заклад на Оболоні: це флагманський ресторан з концепцією для сімей з дітьми.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь