Спецпроєкти

В Аргентині відбувся показ докфільму про війну в Україні


У Буенос-Айресі в культурному центрі «Сан-Мартін» пройшов показ документального фільму «Свобода у вогні: боротьба України за свободу» Євгена Афінеєвського. Про це повідомило Посольство України в Аргентині.

Подробиці 

На події були присутні аргентинські парламентарі, представники місцевої влади, дипкорпусу, ділових кіл і медіа, української та литовської громад.

Перед показом фільму Посол Юрій Клименко процитував висловлювання Президента Зеленського під час нещодавнього візиту до Буенос-Айреса: «Сьогодні слово “свобода” дуже часто лунає на площах і вулицях Буенос-Айреса. І це нас об’єднує. Ми щиро цінуємо свободу, ми її відстоюємо і зміцнюватимемо разом». 

У фільмі у формі інтерв’ю з людьми, які пережили окупацію, військовими, журналістами на тлі кадрів, знятих у Ірпені, Бучі, Бородянці, Маріуполі, Києві, Харкові, показано звірства російських окупаційних військ та спротив українського народу. Автор також робить екскурс у минуле – до Революції гідності, російської окупації Криму та частини Донбасу.

Раніше ми розповідали, що стрічку режисера Євгена Афінеєвського «Свобода у вогні: боротьба України за свободу» показали у Нью-Йорку на найбільшому американському фестивалі документальних фільмів Doc NYC 13 листопада.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь