Спецпроєкти

Кияни стали значно рідше користуватися метро після аварії на частині синьої гілки


1

Після аварії на перегоні між станціями «Либідська» та «Деміївська» на синій гілці київського метро пасажиропотік суттєво зменшився. У КП «Київський метрополітен» повідомляють, що пасажирів стало менше на 20%.

«Середньодобовий пасажиропотік на Оболонсько-Теремківській лінії до впровадження тимчасових змін у русі поїздів становив 210 тисяч пасажирів, а після – 165 тис. пасажирів», – повідомили в столичній підземці у відповідь на інформаційний запит «Телеграфу».

У метрополітені додали, що з 13 грудня 2023 року забезпечили човниковий рух по I та II головних коліях на ділянці від «Деміївської» до «Теремків». Інтервал – 13-17 хвилин залежно від напрямку руху потяга. Човниковий рух працюватиме до закінчення робіт у столичному метро.

Крім цього, станції Київського метрополітену без змін працюють як укриття в разі повітряних тривог.

Нагадаємо, у «Київському метрополітені» та «Метробуді» провели обшуки, щоб встановити причини події на перегоні між станціями «Деміївська» та «Либідська». Через аварію з 9 грудня 2023 року ділянку між станціями метро «Деміївська» і «Теремки» закрили через ремонт перегінного тунелю. Орієнтовно роботи з відновлення ділянки можуть тривати пів року.

Крім човникового руху, пасажири можуть скористатися наземним транспортом.

Раніше ми повідомляли, що Київрада попередила про можливість закриття частини «червоної» гілки метро. У КМДА спростували цю інформацію.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь