Спецпроєкти

Cертифікат «єВідновлення» можна використати для купівлі житла за програмою «єОселя»


1

Верховна Рада схвалила законопроєкт, що дає змогу українцям, які через війну втратили житло, використати сертифікат «єВідновлення» для купівлі житла за програмою «єОселя». Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров.

Подробиці

За словами Федорова, кредитна ставка для військових-контрактників, силовиків, учителів, медиків і науковців становить 3%, а для учасників бойових дій, ветеранів, переселенців і всіх, хто не має власного житла – 7%.

«Наприклад, ви отримали житловий сертифікат “єВідновлення” за знищене житло на 2 мільйони гривень. Однак квартира, яку хочете придбати, дорожча і коштує 3 мільйони. Раніше в такому випадку потрібно було відразу доплатити з власних коштів або вибрати дешевше житло. Відтепер можна частину суми угоди покрити сертифікатом “єВідновлення”, а на решту взяти кредит за державною програмою “єОселя”»,  – роповів Федоров.

На програму «єВідновлення» та іпотеку на житло «єОселя» можна податись через «Дію». 

Понад 800 українських родин завдяки житловим сертифікатам вже придбали нові оселі на заміну втрачених через війну.

У попередньому матеріалі ми повідомляли, що за пільговою іпотекою програми «єОселя» тепер можна купувати будинки і таунхауси.

Раніше ми писали про розширення програми єОселя — от які категорії українців зможуть отримати пільговий кредит на житло.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь